42ZW3S sèrie

42ZW3S sèrie
Detalls del producte

Nair moviment Technologies Co, Ltd és un dels millors nivell Xina 42zw3s sèrie fabricants i proveïdors, com una companyia professional, la nostra fàbrica sempre és capaç de produir productes de la sèrie 42zw3s amb bona qualitat i preu. Benvinguts a comprar productes amb nosaltres.

Sèrie de producte: Brushless DC Motor

Nom producte: sèrie 42ZW3S

Producte Introducció: 42ZW3S sèrie

= = Per a més informació: = =


Model deUnitats

42ZW3

S41A20

42ZW3S

41A40

42ZW3

S41A80

42ZW3S

61A20

42ZW3S

61A40

42ZW3

S61A80

42ZW3

S81A20

42ZW3

S81A40

42ZW3

S81A80

42ZW3

S101A20

42ZW3

S101A40

42ZW3

S101A60

Nombre de Pals
8
Nombre de fase
3
Tensió nominalVDC24
Velocitat valoradaRPM200040008000200040008000200040008000200040006000
Parell de pèrdua contínuaN.m0.0720.0720.0720.1440.1440.1440.2250.2250.2250,30,30,3
Parell nominalN.m0.0630.0630.0630,1250,1250,1250,190,190,190,250,250,25
Potència nominalW132652265210439,57915852,5105157.5
Parell motor màximN.m0,190,190,190.3750.3750.3750,570,570,570,750,750,75
Pic actualA2.75.410,85.310.621.27.2514,529102030
Constant de parellNm / A0.0740.0350,020.0740.0350,020.0740.0350,020.0740.0350.028
E.M.F enrereV/KRPM7.823.662.17.823.662.17.823.662.17.823.663
Inèrcia de rotorg.c㎡242424484848727272969696
Longitud de cosmm414141616161818181101101101
Rang de voltatgeVDC12 ~ 48
Gamma de velocitatsRPM2000 ~ 8000
PesKg0,30,30,30,450,450,450,60,60,60,80,80,8

Investigació