80ZW3S sèrie

80ZW3S sèrie
Detalls del producte

Nair moviment Technologies Co, Ltd és un dels millors nivell Xina 80zw3s sèrie fabricants i proveïdors, com una companyia professional, la nostra fàbrica sempre és capaç de produir productes de la sèrie 80zw3s amb bona qualitat i preu. Benvinguts a comprar productes amb nosaltres.

Sèrie de producte: Brushless DC Motor

Nom producte: sèrie 80ZW3S

Producte Introducció: 80ZW3S sèrie

= = Per a més informació: = =


Model deUnitatsUnitats80ZW3S98C2580ZW3S122C3080ZW3S150E2080ZW3S160E25
Nombre de Pals

8
Nombre de fase

3
Tensió nominalVDCVDC4848310310
Velocitat valoradaRPMRPM2500300020002500
Parell de pèrdua contínuaN.mN.m1.562.94.24.8
Parell nominalN.mN.m1.32.43.54
Potència nominalWW3407547331047
Parell motor màximN.mN.m3.87.110.512
Pic actualAA28.362.89.513.5
Constant de parellNm / ANm / A0.1210.0680.0420.121
E.M.F enrereV/KRPMV/KRPM108,877,565,7
Inèrcia de rotorg.c㎡Kg.c㎡1,051.822,632,97
Longitud de cosmmmm98122150160
Rang de voltatgeVDCVDC12 ~ 310
Gamma de velocitatsRPMRPM1000 ~ 3000
PesKgKg33.54.14.3
Investigació